Kozminski Üniversitesi – Varşova

Kozminski Üniversitesi – Varşova

Kozminski Universitesi Varsova sehrinin Praga bolgesindeki kampusunde egitim vermektedir. 1993 yilinda kurulmus ve gunumuzde dunyada yaklasik 70 isletme okulunun sahip oldugu, ki bunlardan biri Harvard Universitesi, EQUIS, AMBA and AACSB akreditasyonlarina sahip.

Financial Times tarafindan dunyanin en iyi isletme okullari listesinde gosterilmis ve bir cok bolumu dunya listelerinde kendine yer edinmistir.(Ornegin; Isletme Master`i dunyanin en iyi 50 Managetment master programi arasinda son 8 yildir ilk 50 icersindeler.)

Isletmenin yani sira Kozminski Universitesi`nde hukuk, finans ve muhasebe gibi alanlarda da egitim almak mumkun. Finans bolumunun masterinin bahsi gecen listelerde dunyanin en iyi 18. finans master program secildigini de belirtmekte fayda var.

Farkli alanlarda lisans, yuksek Lisans ve doktora egitimi alabileceginiz gibi bazi bolumlere sunulan `cift diploma` imkaniyla, donemsel olarak Ingiltere-Almanya gibi ulkelerdeki  anlasmali okullarda egitim alma imkani buluyorsunuz.

Taksitli Odeme Kosullari

Okulun size sagliyacagi en guzel olanaklardan biri `taksitli` odeme kosullari, donemlik 7000-10000TL arasinda degisen bolum ucretlerini taksitli olarak odemeniz mumkun (5*1400TL gibi).

Dil Yetkinligi

Kayit asamasinda sizden uluslararasi gecerliligi olan bir dil sertifikasi isteyecekler ya da boyle bir belgeye sahip olmama durumunuzda ise size ilk donem sonuna kadar bu belgeyi getirme kosuluyla kayit olanagi sunacaklar. Istediginiz herhangi bir sertifikayi secebilmekle beraber, dilerseniz okul kaydinda gecerliligi olan `PEARSON` testi sertifikasi icin donem basinda okulun duzenledigi bir dil kursu almaniz mumkun, kasim ve aralik doneminde ise bu teste girerek dil yetkinliginizi ispatlayabilirsiniz. Aksi takdirde ikinci donem okula devam edemeyeceksiniz.

Video İnceleme

-Kozminski Üniversitesi – Varşova-

Yanıt Kozminski Üniversitesi – Varşova

  1. Emrah 10 Haziran 2017 de 23:52

    Bu üniversiteyi çok beğeniyorum.Yardım edermisiniz nasıl gelebilirim?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAKKIMIZDA

Polonya`ya eğitim amacıyla farklı zamanlarda ve farklı şekillerde gelip sonradan yolları kesişen iki arkadaş olarak, Polonya hakkında bildiğimiz, gördüğümüz, öğrendiğimiz, çoğunluğunu tecrübe ettiğimiz ya da etmek zorunda kaldığımız her şeyi herkesin yararlanabilmesi için sitemizde paylaşma gayretindeyiz.

Ayni zamanda da Polonya'da eğitim almak isteyen öğrenci arkadaşlara "uygun koşullarda" danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabileceğiniz mail adresi ve telefon numaramız aşağıdadır.

info@polonyaya.com

+90 537 957 53 62